Zestaw na 1 nalewkę

Dziadek Tadeusz wie, że szczęściem trzeba się dzielić — zwłaszcza z osobami, które uwielbiają eksperymentować w kuchni i cieszyć się oryginalnymi smakami alkoholi. Dlatego proponujemy spędzić chwilę w naszym sklepie i wybrać idealny zestaw nalewek na prezent – butelek, w których mieszczą suszone owoce i zioła do przygotowania napitku. W pudełku mieszczą się nie tylko butelki, ale również filtry papierowe i instrukcja, która krok po kroku wyjaśnia, jak poprawnie zrobić alkohol.

Bogactwo wariantów zestawów do zrobienia nalewek

Dziadek Tadeusz potrafi trafić w gust każdej osoby, dlatego zestaw do nalewek może zostać wzbogacony o dowolnie wybrane smaki, który uzyskasz dzięki odpowiednio dobranym składnikom zaklętym w butelce. A skoro o butelkach mowa, to dla zainteresowanych dostępne są komplety do przygotowania od 1 do nawet 5 różnych napitków, więc nie będziesz musiał rezygnować z jednego wariantu smakowego na rzecz innego – o ile wiesz, jakie smaki lubi osoba, której chcesz podarować prezent.

Jeśli nie, to nic straconego – wybierz największy wariant zestawu nalewek na prezent i pozwól obdarowanemu wypróbować różnorodne, nieznane jej dotąd aromaty. Oprócz owoców czy ziół warto też zwrócić uwagę na orzechy oraz przyprawy, które wprowadzą do alkoholu ciekawe nuty i pozwolą obdarowanej osobie przenieść się w odmęty intensywnych, szlachetnych smaków.

Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników

Shopping Cart